Matt chats with students at Olysztyn Poland High School

Matt chats with students at Olysztyn Poland High School

Nazywany Frankiem Sinatrą XXI wieku Matt Dusk odwiedził we wtorek uczniów gimnazjum i liceum akademickiego. Nie była to jego pierwsza wizyta w stolicy regionu, bo stąd pochodzi jego życiowa partnerka.

Matt Dusk zdobywa coraz większą popularność w naszym kraju. Muzyk ma na swoim koncie siedem albumów, w tym “Back In Town” nagrany z 58-osobową orkiestrą. Na jego ostatniej płycie “My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook” gościnnie wystąpiła m.in. Edyta Górniak.

We wtorek artysta ze swoją partnerką gościł w Olsztynie. Skorzystał z zaproszenia, by spotkać się z uczniami Gimnazjum nr 23 i XII Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Bałtyckiej.

Choć jak przyznawał, nigdy nie przemawiał do tak młodej widowni, to szybko udało mu się nawiązać z nią kontakt. Spotkanie od początku przebiegało w wesołej atmosferze. Kiedy na pytanie artysty, czy w ogóle wiedzą, kim jest, młodzi ludzie odpowiedzieli twierdząco, ten uznał, że pewnie kłamią i po prostu nie chcieli mieć lekcji, czym wzbudził salwy śmiechu.

Muzyk opowiedział uczniom o swojej pasji, czyli muzyce, a także wokalnych początkach. – Zacząłem śpiewać, kiedy miałem sześć lat. Wówczas to rodzice zadecydowali za mnie i zaprowadzili mnie do kościelnego chóru. Kiedy już byłem starszy, to muzyka pomagała mi podrywać dziewczyny – śmiał się Kanadyjczyk. Artysta odpowiadał także na pytania. Młodych ludzi interesowało m.in., czy oprócz śpiewania, muzyk potrafi grać na instrumentach. W ramach odpowiedzi Matt zasiadł do pianina i zaśpiewał jeden ze swoich utworów.

 

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,13956874,Co_za_wizyta__Gwiazda_z_Kanady_w_olsztynskiej_szkole.html#TRLokOlszTxt

 

By |2013-05-22T23:42:31+00:00May 22nd, 2013|Uncategorized|Comments Off on Matt chats with students at Olysztyn Poland High School

About the Author: